Wyposażenie żłobków

Żłobek to szczególna placówka oświatowa, która zajmuje się dziećmi w wieku niemowlęcym. Dlatego ważne jest odpowiednie wyposażenie pomieszczeń – tak, by wszystkie były dostosowane do przebywających w nich maluchów. Dlatego osoby odpowiadające za zaopatrzenie żłobków, często zastawiają się, jak urządzić wnętrza. Decydując się na współpracę z marką TikkTokk, dylemat zostaje rozwiązany.

Jeśli chodzi o wyposażenie żłobków, istotne znaczenie mają zarówno odpowiednie meble, akcesoria oraz zabawki. Niezbędne są nie tylko krzesła, ale również stoliki czy regały. Ponadto przydają się maty piankowe, które świetnie sprawdzą się zamiast linoleum czy dywanu – znacznie lepiej izolują od zimna i zabezpieczają przed skutkami upadków. Niezbędne mogą być także duże kojce, gdzie dzieci mogą bezpiecznie się bawić.

Dzieci w żłobku
Dziecki bawiące sie w żłobku

Informacje i certyfikaty bezpieczeństwa

Duże modułowe i materiałowe kojce oraz grube maty podłogowe dostępne w ofercie TikkTok to produkty z atestem. Wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo. Wykonanie z materiałów doskonałej jakości, brak ostrych krawędzi, brak zawartości substancji toksycznych – to sprawia, że ich użytkowanie nie stanowi zagrożenia dla dzieci bez względu na wiek. Dlatego świetnie sprawdzają się w żłobkach. Opis produktów znajduje się w menu Klienci indywidualni.

Kojec niemowlęta - przykład

Zachowując najwyższe standardy jakości, maty oraz inne produkty TikkTokk posiadają zabezpieczenia antypoślizgowe. Ponadto są łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu zapewniają 100% higieny. To szczególnie ważne w przypadku, gdy użytkownikami są maluchy. Wyróżniają się prostotą montażu oraz łatwym i szybkim demontażem. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca, co jest ich dodatkowym atutem.

Kojec model Hex

Pomoc w doborze produktów

TikkTokk to producent wyposażenia żłobków, który służy pomocą na każdym etapie współpracy. Doradzamy, jak urządzić pomieszczenia oraz jakie elementy wyposażenia sprawdzą się najlepiej. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że dokonasz słusznego wyboru, który zapewni najmłodszym wygodę i bezpieczeństwo podczas pobytu w żłobku. Chcesz dokonać zakupów? Odwiedź sklep internetowy podwojneszczescie.net – to wyłączny dystrybutor naszych produktów.

5/5 (3)