Wyposażenie świetlic

Świetlice to miejsce, które powinno być przyjazne dla dzieci. Miejsce z bezpieczną przestrzenią, której użytkownicy będą dobrze się bawić w oczekiwaniu na rodziców / opiekunów. Dlatego należy postawić na odpowiednie wyposażenie: począwszy od mebli, a skończywszy na zabawkach. Tutaj liczy się nie tylko różnorodność, ale przede wszystkim doskonała jakość przekładająca się na trwałość bez względu na intensywność użytkowania.

Dziewczynka w świetlicy
Dziewczynka w świetlicy

Jeśli potrzebna Ci pomoc z wdrożeniem i organizacją świetlicy, jesteśmy do dyspozycji. Mamy na swoim koncie kilkanaście realizacji, które wyróżnia wysoka jakość. Do placówek oświatowych dostarczyliśmy niezbędne wyposażenie, tworząc nowoczesną świetlicę z kącikiem zainteresowania oraz miejscem do aktywnych zabaw. Zaufaj naszemu doświadczeniu – pomożemy osiągnąć efekt, który spełni Twoje oczekiwania.

Świetlice szkolne i środowiskowe

W świetlicach szkolnych i środowiskowych ważne jest zapewnienie dzieciom przestrzeni zarówno do odrabiania lekcji i nauki, jak też miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu. Istotne znaczenie odgrywają właściwie dobrane meble oraz elementy wyposażenia. Całość trzeba dostosować do zróżnicowanego wieku podopiecznych, by wszystkim zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfort przebywania z dala od domu.

Niezbędne wyposażenie świetlic szkolnych i środowiskowych to nie tylko ławki, krzesełka czy szafki. To także konieczność wzbogacenia przestrzeni w odpowiednie zabawki. Powinny to być akcesoria, dzięki którym zabawa zapewni mnóstwo przyjemności, sprawi że czas będzie szybko płynął. Dlatego warto zainwestować w tunele czy domki dla dzieci. Wszystkie znajdziesz w ofercie TikkTokk.

Pełne wyposażenie – od mebli po maty i kojce

Australijska firma TikkTokk oferuje bogaty wybór asortymentu, pozwalającego na kompleksowe wyposażenie świetlic szkolnych i środowiskowych. Wśród wyrobów marki znaleźć można m.in. maty piankowe, tunele modułowe z opcją modyfikowania ich kształtu czy domki stanowiące doskonałe kryjówki dla dzieci. A to wszystko z zachowaniem najwyższej jakości wykonania. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

5/5 (2)