Wyposażenie sal zabaw

Wyposażenie sal zabaw musi najpierw przyciągnąć wzrok, a później sprawić, żeby dziecko chciało do niej wracać i wracać. Czym? Tylko atrakcyjnymi, nietuzinkowymi a przede wszystkim dobrymi jakościowo sprzętami i zabawkami, które sprawią, że czas spędzony w bawialni będzie dobrze wykorzystany i dostarczy dziecku dużo frajdy.

Wśród produktów wyposażenia sal dla dzieci oferujemy modułowe kojce plastikowe, kojce materiałowe, domki dla dzieci – kojce mogą być praktycznie dowolnie aranzowane w zakresie powierzchni i kształtu. W warstwie edukacyjnej producent poleca tablice do nauki pisania – magnetyczne, aluminiowe oraz kredowe. Furorę robią również maty edukacyjne, wspierające rozwój dziecka.

Sale zabaw - wyposażenie przykladowe produkty
Bezpieczne i sprawdzone produkty

Producent Tikktokk

Sale zabaw muszą być odpowiednio wyposażone – tak, by czas tam spędzony dawał mnóstwo radości i był niezapomnianym przeżyciem. O to wszystko dba TikkTokk – producent elementów składających się na wyposażenie sal zabaw. Bogata oferta sprawia, że pomieszczenie można zaaranżować na wiele sposobów, zaskakując funkcjonalnością. Proponujemy zarówno tunele, maty, kojce czy domki dla dzieci.

Produkty wykonane zostały z materiałów w pełni bezpiecznych dla zdrowia dziecka, atestowanych, nie zawierających składników toksycznych oraz niewiadomego pochodzenia. Ze względu na doskonałą jakość wykonania producent słynie z dużej wytrzymałości produktów, trwałości i odporności na zniszczenia. Większość produktów ma zabezpieczenia antypoślizgowe. Łatwość czyszczenia sprawia, że Tikktokk uważany jest za jednego z najlepszych w swojej dziedzinie. Dostępne w asortymencie TIkkTokk produkty wyróżnia wysoka jakość i trwałość. Jako producent wyposażenia sal zabaw, oferujemy nie tylko doskonałe meble i akcesoria, ale również służymy wsparciem.

Australijska jakość i polska gwarancja!

Wszystkie produkty dostępne w ofercie TikkTokk posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki czemu nie stwarzają żadnego zagrożenia podczas użytkowania. Zarówno tunele, maty, kojce czy domki nie posiadają ostrych krawędzi, dlatego zapewniają bezpieczną zabawę. Wykonane ze sprawdzonych i najlepszych materiałów, są solidne. Wytrzymają nawet intensywne użytkowanie, służąc w sali zabaw przez wiele lat.

Już teraz zapoznaj się z naszą pełną ofertą. (Dokładny opis w menu Kliecni indywidulani) Proponujemy szeroki wybór asortymentu, za pomocą którego stworzysz przyjazną i dającą mnóstwo radości przestrzeń. Przestrzeń, w której dziecko spędzi czas aktywnie, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności motoryczne. Zainwestuj w nowoczesną salę zabaw pełną atrakcyjnego i bezpiecznego sprzętu.

Nasza pomoc i wskazówki mogą być nieocenione, jeśli chodzi o urządzanie sal zabaw. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – chętnie udzielimy pomocy oraz odpowiemy na wszystkie pytania. 

5/5 (3)