Sklepy

Sklep – gdzie kupić produkty TikkTokk

Produkty TikkTokk dostępne są wyłącznie w kilku autoryzowanych punktach sprzedaży. Decydując się na zakupy właśnie tam, otrzymujesz gwarancję oryginalności. Masz więc pewność, że produkty są bezpieczne, wytrzymałe i wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Dlatego warto kupować wyposażenie TikkTokk wyłącznie w sprawdzonych źródłach. Do dyspozycji masz: sklep internetowy oraz sklep stacjonarny.

Logo sklep podwojneszczescie.net

Sklep Online – Podwojneszczescie.net

On-line  –  www.podwojneszczescie.net , możesz też kliknąć na dany produkt w zakładce Cennik na bieżącej stronie

Wyłączny dystrybutor – Podwojneszczescie.net to sklep internetowy mający kilka lat doświadczenia w branży e-commerce i wyposażenia oświaty. W asortymencie znajdziesz wszystkie produkty TikkTokk. Pochodzą one bezpośrednio od producenta, co jest gwarancją ich oryginalności. Sklep internetowy zapewnia sprawną realizację zamówienia, dzięki czemu dostępne produkty docierają w 1-2 dni. Kupując u nas stawiasz na uczciwość i rzetelność.

Lokalnie – Sklep w Warszawie

Produkty TikkTokk dostępne są również w showroomie stacjonarnym Podwójne Szczęście:  Warszawa, Jagiellońska 78 ,tel.607439853 (prosimy o kontakt przed wizytą!)Wizyta w placówce pozwala zapoznać się z konkretnym asortymentem: poznać pełną funkcjonalność oraz warianty kolorystyczne. Decydując się na wizytę w sklepie stacjonarnym, masz możliwość zakupu produktów „od ręki” – bez oczekiwania na wysyłkę. Zapraszamy do współpracy!

TikkTokk to australijska firma oferująca wysokiej jakości wyposażenie dziecięce – do przedszkoli, żłobków, klubów malucha czy prywatnych domów. Są to tunele, kojce dla dzieci, maty podłogowe – produkty dające mnóstwo radości oraz stymulujące rozwój motoryczny. Wszystkie spełniają normy bezpieczeństwa, zapobiegając wielu zagrożeniom. Dlatego chętnie wybierane są przez rodziców oraz osoby upoważnione do zakupów w placówkach oświatowych.

5/5 (1)