O nas

Gdy powstał pomysł, aby karierę bankowca zmienić na coś bardziej przyjemniejszego i mniej stresującego, czyli stworzyć sklep dla bliźniąt i rodzeństwa, zastanawialiśmy się wspólnie z żoną nad doborem produktów. Jednym z dylematów rodziców podwójnych szczęść jest zapewnienie właściwego miejsca do zabawy w okresie, gdy dzieciaki zaczynają wykorzystywać swoją mobilność, a jednocześnie chcielibyśmy bezpiecznie nad tą mobilnością zapanować. Zwykle jest to okres od 6-9 miesiąca życia do ok. 2 roku.


kojec-mata-ma%d0%b8e-4-kopia


Sklep internetowy podwojneszczescie.net

Zakładając sklep zwróciliśmy uwagę na kojce i maty TikkTokk, które dzięki swej modułowości i bezpiecznym materiałom pozwalają dość swobodnie i elastycznie zaprojektować bezpieczną przestrzeń zabawową dzieci, powiększając ją do wymiarów niedostępnych dla standardowych kojców (bok 1,5m i więcej!), co w przypadku dwójki czy większej ilości maluchów jest bardzo ważne. Jednocześnie ich prostota, trwałość oraz łatwe składanie i przewożenie sprawiają, że są bardzo wygodne w użytkowaniu.

Rodzicie i opiekunowie docenili te zalety. Także placówki edukacyjne (żłobki , kluby malucha) pozytywnie przetestowały kojce plastikowe NannyPanel i KindyKare oraz maty piankowe EVA TikkTokk. Dlatego nasza firma zdecydowała się na zostanie polskim dystrybutorem TikkTokk’a.

kojec-tikktokk-pokano-hex-3kolor-pok11c-01Jako następne produkty zaoferowaliśmy kojce materiałowe Pokano, które są pewnym „skrzyżowaniem” kojca i łóżeczka turystycznego, zapewniając też sporą przestrzeń dla maluchów. Ich zaletą są też małe wymiary po złożeniu – duża łatwość w transporcie (lepsza niż w przypadku kojców plastikowych). Kojce te spotkały się z dobrym przyjęciem klientów – będziemy zatem kontynuować ich ofertę, rozszerzając ją o kojce Pokano w jednolitym, granatowym kolorze (dla tych, którzy preferują bardziej stonowane barwy 🙂

Następnymi propozycjami produktów TikkTokk będzie szereg zabawek do aktywizacji dzieci w wieku 3-7 lat. Tunel do czołgania Pokano czy różnego rodzaju składane domki dla dzieci i teatrzyki kukiełkowe będą dostępne od końca listopada. Wierzymy, że z jednej strony solidność i prostota użytkowania, z drugiej strony pomysłowość i duża przydatność produktów TikkTokk będą walorami, które znajdą uznanie u użytkowników.


tunel dla dzieci do zabawy


pokano-dark-den-domek-ciemnia-kryj%d0%b2wka-pok101b-02


domek dla dzieci do zabawy


teatrzyk-kukie%d0%b8kowy-pokano-puppet-studio-pok091c-02


A po skończonej zabawie zabawki, przytulanki czy piłki mogą spocząć w praktycznym koszu na zabawki Pokano Toy Bin 🙂

kosz na zabawki pokano

Dane firmy:
Marcin Brylski BAMBINI
ul.Okrąg 1 m51
00-407 Warszawa
607 439 853

O firmie TikkTokk

TikkTokk to australijski producent mebli i akcesoriów dla dzieci z przeznaczeniem do domów prywatnych, żłobków, klubów malucha, przedszkoli, szkół i świetlic środowiskowych, a także sal zabaw. Dostarczane wyroby zachowują światowy standard w zakresie wzorów oraz spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Wyróżniają się swoją unikalnością, dostarczając mnóstwo radości każdemu użytkownikowi.

Historia i pochodzenie

TikkTokk to firma, która powstała jako urzeczywistnienie marzeń australijskiego przedsiębiorcy. Kevin Ferreira postanowił rozwinąć skrzydła, by – zaczynając produkcję we własnym domu – w 2001 roku stać się częścią potężnego przemysłu meblarskiego. Uczciwość, profesjonalne podejście do swojej pracy i pasja sprawiły, że obecnie TikkTokk to marka na całym świecie ceniona za doskonałą jakość oraz wysokie standardy bezpieczeństwa.

4.2/5 (5)