Kluby malucha

Klub malucha to miejsce alternatywne dla żłobka, pracując w nieco mniejszym wymiarze godzin. Bez względu na to, powinno zapewniać dzieciom poczucie bezpieczeństwa oraz gwarantować doskonałą zabawę – tak, by nie tęskniły za rodzicami przez kilka godzin. Dlatego istotne znaczenie ma odpowiednie zaopatrzenie klubu malucha. Zaopatrzenie w niezbędne meble oraz akcesoria.

Wyposażenie klubów dla maluchów powinno być właściwie dobrane. Koniecznością jest uwzględnienie kryteriów wiekowych, ponieważ meble oraz zabawki powinny być dostosowane do ich potrzeb. Istotne znaczenie ma również bezpieczeństwo – wyposażenie musi chronić przed zagrożeniami i jednocześnie nie stwarzać zagrożenia. Należy więc sięgnąć po meble i akcesoria do zabawy pochodzące od sprawdzonego producenta.

wyposażenie klubu malucha
Zdjęcie dobrze wyposażonego pokoju dla maluchów 😉

TikkTokk – sprawdzona gwarancja jakości

TikkTokk to producent akcesoriów stanowiących niezbędne wyposażenie klubów malucha takich jak modułowe i ogromne kojce oraz bezpieczne maty podłogowe. Jego produkty wyróżniają się w każdym detalu. Są nie tylko innowacyjne, ale również spełniają normy bezpieczeństwa. Dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów – poniżej 3. roku życia.

Wieloletnie doświadczenie TikkTokk przekłada się na wysoką jakość oferowanych produktów. Wszystkie wyróżnia precyzja wykonania. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie wysokogatunkowe materiały nie zawierające substancji toksycznych. Pozbawione ostrych krawędzi oraz innych niebezpiecznych elementów, nie stanowią żadnego zagrożenia. Cechują się wytrzymałością oraz trwałością – dzięki czemu są odporne na intensywne użytkowanie.

Kojec niemowlęta - przykład

Atrakcyjna oferta

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną za zaopatrzenie klubu malucha, skorzystaj z atrakcyjnej oferty. Proponujemy szeroki wybór asortymentu: począwszy od oferty dużych kojców dla dzieci poprzez maty piankowe, a skończywszy na tunelach i wielofunkcyjnych domkach dla dzieci (opis w menu Klienci indywidualni). Wszystkie produkty TikkTokk dostępne są online w podwojneszczescie.net. Ponadto jest możliwe kupno bezpośrednio w Warszawie. Zapraszamy do współpracy!

5/5 (2)