Domek zabawkowy dla dzieci

Domki dla dzieci – znakomita zabawa

5/5 (2)

Zabawa w… domek!

Domki do zabawy dla dzieci dają niezliczoną ilość rozrywkowych możliwości. Klasyczna zabawa w dom to jedynie pierwszy z brzegu przykład. Domek dla dziecka może bowiem stać się twierdzą rycerską lub zamkiem księżniczek, zakładem fryzjerskim lub mechanicznym, restauracją, szkołą i przychodnią lekarską dla niedomagających pluszaków. Ciekawa i fajna zabawa to również najlepszy sposób na rozwój społeczny, naukę współdziałania i reagowania na różne towarzyskie sytuacje. Maluchy korzystające z ograniczonych, ale pożądanych powierzchni domków muszą nauczyć się bowiem sztuki negocjowania i zawierania umów, wypracowywania kompromisów i rozwiązywania konfliktów – tego nie da się przyswoić na sucho, tu konieczne są ćwiczenia w praktyce.

Ustaw domek, gdzie tylko chcesz

Popularne domki drewniane i plastikowe to zabawki o sporych rozmiarach i sporo ważące. Ich ustawienie w salach zabaw, klubach dla malucha, przedszkolach lub po prostu w pokojach dziecięcych może być kłopotliwe lub wręcz niemożliwe. Domki, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie mają trzy ogromne zalety: są lekkie, łatwe w montażu i posiadają trwałą konstrukcję. Ponadto można z nich korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, nie mają ostrych krawędzi, a materiał z którego są wykonane nadaje się do prania.

Profesjonalne wykonanie naszych domków sprawia, że są idealne do przedszkola. Polecamy więc naszą ofertę uwadze dyrektorów placówek próbującym odpowiedzieć sobie na pytanie: jakie zabawki do przedszkola kupić? Może wystarczy już klocków, puzzli, lalek i samochodów? Domek do przedszkola to dobry pomysł i gwarancja bezbrzeżnej radości maluchów i starszaków. Dzieci poczują się jak w… domku! Nasze produkty są dobre jakościowo i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty gwarantujące ich bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. Gwarantujemy również psoty, harce i igraszki małoletnich użytkowników domków.

Nasze składane domki to różne rozwiązania pozwalające na aktywną zabawę w dom, teatrzyk kukiełkowy, czy oddzielenie przestrzeni, a także eksperymenty ze światłem „w domku ciemni”. Idealne do użycia w przedszkolu, żłobku, klubie malucha czy sali zabaw.

Warto zobaczyć ofertę domków na naszej stronie.

Dodaj komentarz